telers door heel Nederland

Hardfruitteler

Maatschap van 't Leven

Jan Peter van 't Leven

Hardfruitteler

De Zeeuwse bioparel

Petra Koster

Glasteler

Mts. van Luijk

Matthijs en Antoine van Luijk

Hardfruitteler

De Goudsbloem

Giel Mulder

Biodynamische fruitteelt

Willemien Brouwer

Fruitweelde

Biologische akkerbouw

Hof Reigersberg

Rens Davidse

Biologische akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt

Tim Moerman en Jaco Burgers

Loverendale Ter Linde

Biologisch zachtfruit

Noorderbos

Edo Biewinga en Maria Buitenkamp

Biologisch zachtfruit

Bart Vromans en Hanneke Versteijnen

TerraVie

Biodynamische akkerbouw

Meulwaeter

Alex en Anneke van Hootegem

Biologische fruitteelt

Tuinderij Oppe Donk, Kessel

Jeroen Bouten

Biologische akkerbouw

Mts. Blok, s-Heer Arendskerke

Bastian Blok

Kees Konijn

Biodynamisch fruitteeltbedrijf

Kees Konijn

Magdalenahoeve, 's Gravenpolder

Biologische fruitteelt

Niels en Miranda Buijsrogge

Wayen BV, Houten

Biologische glastuinbouw

Wayen BV

Tuinbouwbedrijf Gert van Brakel, Sint-Annaland, Tholen

Biologische glastuinbouw

Gert van Brakel

Tuinbouwbedrijf Heerlijke Oogst, Oirschot

Biologische vollegrondsgroenten teelt

Joost van den Oetelaar

Fruitteeltbedrijf De Ring, Oud-Sabbinge

Biodynamische fruitteelt

Harald en Margreeth Oltheten

Groenland Organics

Biodynamische glastuinbouw

Ron van Dijk

BioVerbeek, Velden

Biologische glastuinbouw

Fons, Jac en Leo Verbeek

Boomgaard Ter Linde, Oostkapelle

Biodynamische fruitteelt

Tim Moerman

Biotrio De Nieuwe Weg, Langeweg

Biologische akkerbouw

Kees van Beek

Van Paassen - van Balkom VOF, Oude Leede

Biodynamische glastuinbouw

Rob en Sandra van Paassen

Tuinbouwbedrijf F.J.J. de Koning B.V., Tinte

Biodynamische glastuinbouw

Frank de Koning

Wolters Eko Fruit, Vlodrop

Biologische fruitteelt

Paul Wolters

Witlofkrops, Nagele

Biologische witlofteelt

Johann Krops

De Westerade

Biodynamische akkerbouw

Aalt en Sijbrand Westra

R.W.A. Verduyn Akkerbouw, Zeewolde

Biologische akkerbouw

Rob Verduyn

Bioboerderij H. Verduyn, Zeewolde

Gemengd biologisch akkerbouw- en melkveebedrijf

Hans Verduyn

Biologische tuinderij Peeters-Mertens

Biologische vollegrondsgroenten teelt

Wim, Ellen en Robin Peeters-Mertens

De Muyehof, Nieuwerkerk

Biodynamische fruitteelt

Pieter Jans Jansonius en Ingeborg Buitink

Levels Biofruit, Meijel

Biologisch fruitteler

Hans Levels

Mts. H. Leijten en A.M. Leijten-van Breugel

Biologische akkerbouw

Herman, Adrie en Jan Leijten

Maatschap Kavelaars, Dronten

Akkerbouw

Han Kavelaars

Fruitweelde, Ingen

Biodynamische fruitteelt

Elze-Lia Visser-Westerweele

Heuvel, Gemert

Biodynamische vollegrondsgroenten teelt

Hans Eijkelenburg

Hospers Bio, Marknesse

Biologische vollegrondsgroenten teelt,

Marinus Hospers